







Labubu 17cm Plush Doll Skirt Set – Adorable DIY Outfit & Accessories, Perfect Gift for Doll Lovers
$9.96 – $10.20Price range: $9.96 through $10.20
174 in stock
| Weight | 0.025 kg |
|---|---|
| Dimensions | 20 × 25 × 4 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Form | 1/12 |
| BJD/SD Attribute | Accessories |
| Mfg Series Number | Fashion |
| Warning | no doll |
| Dimensions | 17cm |
| Gender | Unisex |
| Model Number | labbubu clothes |
| Type | Derivative Product |
| Material | Cloth |
| Item Type | Doll Accessories |
| CN | Guangdong |
| Origin | Mainland China |
| Certification | None |
| Recommend Age | 14+y, 3-6Y, 6-12Y |
| Features | baby doll clothes, doll clothes, dolls accessories, Clothes for dolls, labbubu clothes, labbubu accessories, clothes for labubu, labbubu clothing, labubu luxury clothes, cheap labubu clothes |
Related Product
Lorem ipsum dolor sit amet consectetur. Id fames there aremany vulputate eget dolor.
Labubu The Monsters Magnetic Phone Grip – Foldable Cartoon Holder for MagSafe, iPhone & Samsung
$9.90 – $9.97Price range: $9.90 through $9.97
Labubu 2-Piece Anime Cartoon T-Shirt & Pants Set – Cute Kawaii Casual Fashion for Women | Short Sleeved Outdoor Clothing Gift
$23.78 – $24.12Price range: $23.78 through $24.12
Kawaii Labubu Car Doll Safety Seat – OB11 Auto Interior Decoration & Air Freshener Ornament for Cute Car Styling
$19.34 – $20.16Price range: $19.34 through $20.16
Cute Cotton Headset Hat for Labubu – Doll Accessories & DIY Headwear for Ido Dolls, Perfect Gift
$36.90 Original price was: $36.90.$18.45Current price is: $18.45.
Labubu V3 The Monsters Vinyl Pendant Blind Box – Kawaii Energy Series Doll Keychain Gift Decor
$7.20 – $149.44Price range: $7.20 through $149.44
new Angel Zimomo Monster Labubu Creative Change Doll Diy Figure Vinyl Pendant Doll Model Toy Birthday Gifts
$135.10 – $141.60Price range: $135.10 through $141.60
Labubu Fall In Wild Series Lisa Same The Monsters 17cm Labubu Rag Vinyl Plush Doll Tide Play Pendants Gifts In Stock
$63.00 Original price was: $63.00.$42.00Current price is: $42.00.













Reviews
There are no reviews yet.