












Rated 0 out of 5
Labubu 15-17cm Multi-Style Doll Clothes – DIY Fashion Accessories & Outfit Gift for V1 & V2 Models
$8.70 – $10.20Price range: $8.70 through $10.20
43 in stock
| Weight | 0.025 kg |
|---|---|
| Dimensions | 20 × 25 × 4 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Form | 1/12 |
| BJD/SD Attribute | Accessories |
| Mfg Series Number | Fashion |
| Warning | no doll |
| Dimensions | 17cm |
| Gender | Unisex |
| Model Number | labubu outfit |
| Type | Derivative Product |
| Material | Cloth |
| Item Type | Doll Accessories |
| CN | Guangdong |
| Origin | Mainland China |
| Certification | None |
| Recommend Age | 14+y, 3-6Y, 6-12Y |
| Features | baby doll clothes, doll clothes, dolls accessories, Clothes for dolls, labbubu clothes, labbubu accessories, clothes for labubu, labbubu clothing, labubu luxury clothes, cheap labubu clothes |
Be the first to review “Labubu 15-17cm Multi-Style Doll Clothes – DIY Fashion Accessories & Outfit Gift for V1 & V2 Models” Cancel reply
Related Product
Lorem ipsum dolor sit amet consectetur. Id fames there aremany vulputate eget dolor.
BPA-Free Cartoon Water Bottle with Straw – Leak-Proof & Portable for Outdoor Sports, Fitness & Travel
$11.07 – $13.83Price range: $11.07 through $13.83
Labubu Cartoon Car Fragrance Pendant – Cute Air Freshener for Wardrobe, Luggage & Auto Decoration
$9.07 – $10.22Price range: $9.07 through $10.22
Labubu Anime Air Cushion Comb – Cute Cartoon Hairdressing Brush with Flowing Sand & Sequin Design for Massage & Styling
$17.02 – $17.06Price range: $17.02 through $17.06
Labubu 400ML Kawaii Kids Straw Cup – Cute, Food-Grade Plastic Water Bottle for School & Summer, Anti-Drop Design
$10.59 – $11.37Price range: $10.59 through $11.37
Labubu 40oz Stainless Steel Insulated Tumbler – Large Capacity Drum-Style Car Mug with Straw & Lid for Commuters & Travel
$64.77 Original price was: $64.77.$51.82Current price is: $51.82.
Labubu V3 The Monsters Vinyl Pendant Blind Box – Kawaii Energy Series Doll Keychain Gift Decor
$7.20 – $149.44Price range: $7.20 through $149.44
The Monsters Labubu Sit-Down Party Series Anime Figure 5.9inch Vinyl Face Doll Figure Model Bag Keychain Collection Decoration
$17.56 – $20.70Price range: $17.56 through $20.70













Reviews
There are no reviews yet.