

























Rated 0 out of 5
Labubu 400ML Kawaii Kids Straw Cup – Cute, Food-Grade Plastic Water Bottle for School & Summer, Anti-Drop Design
$10.59 – $11.37Price range: $10.59 through $11.37
21961 in stock
| Weight | 0.03 kg |
|---|---|
| Dimensions | 10 × 10 × 10 cm |
| Upper fixing method | stitching |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Whether Plugged | YES |
| Shoes Length | 10cm |
| Upper Material | Plastic |
| Outsole Material | Plastic |
| Department Name | Children |
| Brand Name | MINISO |
| Age Range | 14+ |
| CN | Fujian |
| Season | Four Seasons |
| Origin | Mainland China |
| Gender | baby unisex |
| product brand | LABUBU |
| style | Cartoon, cute. |
| Type of cup | Belt lifting rope |
| name | LABUBU |
| capacity | 400ML |
| applicable population | child |
Be the first to review “Labubu 400ML Kawaii Kids Straw Cup – Cute, Food-Grade Plastic Water Bottle for School & Summer, Anti-Drop Design” Cancel reply
Related Product
Lorem ipsum dolor sit amet consectetur. Id fames there aremany vulputate eget dolor.
Labubu Cartoon Car Fragrance Pendant – Cute Air Freshener for Wardrobe, Luggage & Auto Decoration
$9.07 – $10.22Price range: $9.07 through $10.22
Labubu Large-Capacity Anime Kids Water Bottle – Cute, Durable & Portable Straw Cup for Outdoor Sports
$10.17 – $10.56Price range: $10.17 through $10.56
Labubu 2-Piece Anime Cartoon T-Shirt & Pants Set – Cute Kawaii Casual Fashion for Women | Short Sleeved Outdoor Clothing Gift
$23.78 – $24.12Price range: $23.78 through $24.12
Kawaii Labubu Phone Case – Cute Candy Matte Shockproof Cover for iPhone 16 15 14 13 12 11 Pro Max X XR XS Max 8 7 Plus
$9.41 – $10.80Price range: $9.41 through $10.80
Cute Cotton Headset Hat for Labubu – Doll Accessories & DIY Headwear for Ido Dolls, Perfect Gift
$36.90 Original price was: $36.90.$18.45Current price is: $18.45.
new Angel Zimomo Monster Labubu Creative Change Doll Diy Figure Vinyl Pendant Doll Model Toy Birthday Gifts
Rated 5.00 out of 5 based on 1 customer rating
$135.10 – $141.60Price range: $135.10 through $141.60
The Monsters Labubu Sit-Down Party Series Anime Figure 5.9inch Vinyl Face Doll Figure Model Bag Keychain Collection Decoration
$17.56 – $20.70Price range: $17.56 through $20.70













Reviews
There are no reviews yet.