Â











































$3.96 – $13.72Price range: $3.96 through $13.72
4577 in stock
Â











































| Weight | 0.12 kg |
|---|---|
| Dimensions | 25 × 15 × 5 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Form | 1/8 |
| BJD/SD Attribute | Accessories |
| Mfg Series Number | Lifestyle |
| Dimensions | for 17cm labubu doll |
| Gender | Unisex |
| Model Number | TD1019 |
| Type | Accessories |
| Material | Cloth |
| Certification | None |
| Origin | Mainland China |
| CN | Guangdong |
| Item Type | Doll Accessories |
| Recommend Age | 14+y, 3-6Y, 6-12Y |
$5.88 – $14.46Price range: $5.88 through $14.46
$64.77 Original price was: $64.77.$51.82Current price is: $51.82.
$10.17 – $10.56Price range: $10.17 through $10.56
$9.41 – $10.80Price range: $9.41 through $10.80
$10.04 – $12.08Price range: $10.04 through $12.08
$63.00 Original price was: $63.00.$42.00Current price is: $42.00.
$15.51 – $72.76Price range: $15.51 through $72.76
Reviews
There are no reviews yet.