Â







$15.66 – $19.77Price range: $15.66 through $19.77
2352 in stock
Â







| Weight | 0.119 kg |
|---|---|
| Dimensions | 20 × 20 × 3 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Craft of Weaving | TAT |
| Fit Type | regular |
| Pattern Them | Creativity |
| Fit | Fits true to size, take your normal size |
| Season | Summer |
| Age | MIDDLE AGE |
| Place Of Origin | China (mainland) |
| Model Number | Y2K |
| Sleeve Style | regular |
| Collar | O-Neck |
| Pattern Type | Cartoon |
| Clothing Length | regular |
| Decoration | None |
| Sleeve Length(cm) | short(4-16inch) |
| Fabric Type | Broadcloth |
| Style | Casual |
| Material | POLYESTER |
| Gender | WOMEN |
| Origin | Mainland China |
| Tops Type | TEES |
| Item Type | tops |
| CN | Fujian |
| Elasticity | Slight Strech |
$9.07 – $10.22Price range: $9.07 through $10.22
$9.90 – $9.97Price range: $9.90 through $9.97
$5.88 – $14.46Price range: $5.88 through $14.46
$10.17 – $10.56Price range: $10.17 through $10.56
$20.02 – $22.50Price range: $20.02 through $22.50
$9.41 – $10.80Price range: $9.41 through $10.80
$7.20 – $149.44Price range: $7.20 through $149.44
Reviews
There are no reviews yet.