
















$47.18 – $47.42Price range: $47.18 through $47.42
24 in stock

















| Weight | 0.598 kg |
|---|---|
| Dimensions | 28 × 21 × 10 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Is Electric | lithium battery |
| Remote Distance | 8m |
| Power Source | Electric |
| State of Assembly | Ready-to-Go |
| Model Number | R2 |
| Theme | Animals & Nature, Transportation, Fantasy & Sci-Fi, Occupations, Sports, Music |
| Certification | ce, CE |
| Brand Name | SZWDSE |
| Origin | Mainland China |
| Recommend Age | 14+y |
| Remote Control | Yes |
$37.38 – $220.00Price range: $37.38 through $220.00
$11.55 – $37.79Price range: $11.55 through $37.79
$12.87 Original price was: $12.87.$8.91Current price is: $8.91.
$24.41 – $329.42Price range: $24.41 through $329.42
$10.60 – $18.54Price range: $10.60 through $18.54
$65.85 Original price was: $65.85.$45.85Current price is: $45.85.
Reviews
There are no reviews yet.