





Rated 0 out of 5
Labubu Cute Cartoon Canvas Tote Bag – Versatile Cotton Shopping & Travel Pouch for Women, Students & Commuters
$5.88 – $14.46Price range: $5.88 through $14.46
16323 in stock
| Weight | 0.09 kg |
|---|---|
| Dimensions | 10 × 10 × 10 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Theme | Movie & TV |
| Item Type | model |
| Brand Name | MINISO |
| Origin | Mainland China |
| Recommend Age | 18+, 14+y, 6-12Y |
| brand | Labubu |
| purpose | Universal Packaging |
| color | Beige |
| bottom side | Bottom and side, bottom and side, bottom and side. |
| error | 1-2cm |
| processing customization | Yes |
| style | Tote bags, bundle bags, folding bags, backpack bags, punch bags |
Be the first to review “Labubu Cute Cartoon Canvas Tote Bag – Versatile Cotton Shopping & Travel Pouch for Women, Students & Commuters” Cancel reply
Related Product
Lorem ipsum dolor sit amet consectetur. Id fames there aremany vulputate eget dolor.
BPA-Free Cartoon Water Bottle with Straw – Leak-Proof & Portable for Outdoor Sports, Fitness & Travel
$11.07 – $13.83Price range: $11.07 through $13.83
Labubu Large-Capacity Anime Kids Water Bottle – Cute, Durable & Portable Straw Cup for Outdoor Sports
$10.17 – $10.56Price range: $10.17 through $10.56
Labubu 2-Piece Anime Cartoon T-Shirt & Pants Set – Cute Kawaii Casual Fashion for Women | Short Sleeved Outdoor Clothing Gift
$23.78 – $24.12Price range: $23.78 through $24.12
Cute Cotton Headset Hat for Labubu – Doll Accessories & DIY Headwear for Ido Dolls, Perfect Gift
$36.90 Original price was: $36.90.$18.45Current price is: $18.45.
Labubu V3 The Monsters Vinyl Pendant Blind Box – Kawaii Energy Series Doll Keychain Gift Decor
$7.20 – $149.44Price range: $7.20 through $149.44
new Angel Zimomo Monster Labubu Creative Change Doll Diy Figure Vinyl Pendant Doll Model Toy Birthday Gifts
Rated 5.00 out of 5 based on 1 customer rating
$135.10 – $141.60Price range: $135.10 through $141.60
Labubu Fall In Wild Series Lisa Same The Monsters 17cm Labubu Rag Vinyl Plush Doll Tide Play Pendants Gifts
$65.00 Original price was: $65.00.$42.95Current price is: $42.95.













Reviews
There are no reviews yet.