Â
















$11.31 – $28.56Price range: $11.31 through $28.56
3202 in stock
Â
















| Weight | 0.07 kg |
|---|---|
| Dimensions | 12 × 6 × 6 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Form | 1/4 |
| Gender | Unisex |
| Plastic Type | ABS |
| Type | Accessories |
| Material | Plastic, ABS, Plush |
| Brand Name | Shunmaii |
| Certification | None |
| Origin | Mainland China, Mainland China |
| CN | Guangdong |
| Item Type | Doll Accessories |
| Recommend Age | 6-12Y |
| Size | 120.00×60.00×60.00mm/4.72×2.36×2.36inch |
| Color | White, Pink, Milk Tea, Blue, Yellow, Green |
| Applicable Models | Dolls Around 17cm |
$9.90 – $9.97Price range: $9.90 through $9.97
$5.88 – $14.46Price range: $5.88 through $14.46
$19.34 – $20.16Price range: $19.34 through $20.16
$9.41 – $10.80Price range: $9.41 through $10.80
$10.04 – $12.08Price range: $10.04 through $12.08
$135.10 – $141.60Price range: $135.10 through $141.60
$63.00 Original price was: $63.00.$42.00Current price is: $42.00.
Reviews
There are no reviews yet.