

























GetKidToy Products Indoor Play JOYTOY 1/18 Action Figure TMNT Beebop Rocksteady Set of 2 Figures Anime Figures Model Toy
Rated 0 out of 5
JOYTOY 1/18 Action Figure TMNT Beebop Rocksteady Set of 2 Figures Anime Figures Model Toy
$65.53 – $125.60Price range: $65.53 through $125.60
25 in stock
| Weight | 0.8 kg |
|---|---|
| Dimensions | 18 × 14 × 5 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Original Package | YES |
| Sci-Fi | Knights |
| Scale | 1/18 |
| Condition | In-Stock Items |
| Version Type | First Edition |
| Model Number | Action Figures |
| Dimensions | 12cm |
| Puppets Type | model |
| Remote Control | No |
| Soldier Accessories | Soldier Finished Product, SOLDIER SET |
| By Animation Source | Western Animiation |
| Commodity Attribute | Finished Goods |
| Completion Degree | Finished Goods |
| Mfg Series Number | model |
| Material | PVC |
| Theme | Fantasy & Sci-Fi |
| Gender | Unisex |
| Item Type | model |
| Brand Name | JOY TOY |
| Origin | Mainland China |
| Certification | CE |
| Recommend Age | 14+y |
Be the first to review “JOYTOY 1/18 Action Figure TMNT Beebop Rocksteady Set of 2 Figures Anime Figures Model Toy” Cancel reply
Related Product
Lorem ipsum dolor sit amet consectetur. Id fames there aremany vulputate eget dolor.
Bow Set for Youth, Recommended Ages 14+,Mini composite bow, mini archery bow with 4 arrows, used for shooting games
$19.57 – $23.69Price range: $19.57 through $23.69
New Genuine Dimoo Stories In The Cup Series Action Figure Toys Trendy Fashion Cute Model Dolls Collection Figurine Surprise Gift
$24.41 – $329.42Price range: $24.41 through $329.42
Blind Box Labubu Monster Seat Series Night Light Version Plant Velvet Model Toy Cute Monster Key Chain Toy Gift
$19.56 – $68.88Price range: $19.56 through $68.88
30cm Kawaii LABUBU Bubble Mart Stuffed Plush Toy Cartoon Cute Labu Plush Doll Giving Girlfriend Birthday Gift
$21.00 – $23.52Price range: $21.00 through $23.52
City Tree House Summer Holiday Villa Castle Building Blocks Sets Dream Treehouse Figures Garden DIY Toys for Kids Girls Birthday
$39.98 – $61.18Price range: $39.98 through $61.18
![[IN STOCK] JOYTOY 1/18 Action Figure TMNT Beebop Rocksteady Set of 2 Figures Anime Figures Model Toy 3 [IN STOCK] JOYTOY 1/18 Action Figure TMNT Beebop Rocksteady Set of 2 Figures Anime Figures Model Toy 3](https://ae01.alicdn.com/kf/S1fb88c4ecd0b43f5a1d4839cfa11aab6k/IN-STOCK-JOYTOY-1-18-Action-Figure-TMNT-Beebop-Rocksteady-Set-of-2-Figures-Anime.jpg)







Reviews
There are no reviews yet.