













Labubu 17cm Mini Plush Doll Outfit – Cute Clothes & Accessories for V1, V2 & Multiple Series, Perfect Doll Attire
$10.46 – $12.77Price range: $10.46 through $12.77
111 in stock
| Weight | 0.025 kg |
|---|---|
| Dimensions | 20 × 25 × 4 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Form | 1/12 |
| BJD/SD Attribute | Accessories |
| Mfg Series Number | Fashion |
| Warning | no doll |
| Dimensions | 17cm |
| Gender | Unisex |
| Model Number | labbubu clothes |
| Type | Derivative Product |
| Material | Cloth |
| Certification | None |
| Origin | Mainland China |
| CN | Guangdong |
| Item Type | Doll Accessories |
| Recommend Age | 14+y, 3-6Y, 6-12Y |
| Features | baby doll clothes, doll clothes, dolls accessories, Clothes for dolls, labbubu clothes, labbubu accessories, clothes for labubu, labbubu clothing, labubu luxury clothes, cheap labubu clothes |
Related Product
Lorem ipsum dolor sit amet consectetur. Id fames there aremany vulputate eget dolor.
BPA-Free Cartoon Water Bottle with Straw – Leak-Proof & Portable for Outdoor Sports, Fitness & Travel
$11.07 – $13.83Price range: $11.07 through $13.83
Labubu Anime Air Cushion Comb – Cute Cartoon Hairdressing Brush with Flowing Sand & Sequin Design for Massage & Styling
$17.02 – $17.06Price range: $17.02 through $17.06
Labubu 2-Piece Anime Cartoon T-Shirt & Pants Set – Cute Kawaii Casual Fashion for Women | Short Sleeved Outdoor Clothing Gift
$23.78 – $24.12Price range: $23.78 through $24.12
Kawaii Labubu Car Doll Safety Seat – OB11 Auto Interior Decoration & Air Freshener Ornament for Cute Car Styling
$19.34 – $20.16Price range: $19.34 through $20.16
Cute Cotton Headset Hat for Labubu – Doll Accessories & DIY Headwear for Ido Dolls, Perfect Gift
$36.90 Original price was: $36.90.$18.45Current price is: $18.45.
30cm Kawaii LABUBU Bubble Mart Stuffed Plush Toy Cartoon Cute Labu Plush Doll Giving Girlfriend Birthday Gift
$21.00 – $23.52Price range: $21.00 through $23.52
The Monsters Labubu Sit-Down Party Series Anime Figure 5.9inch Vinyl Face Doll Figure Model Bag Keychain Collection Decoration
$17.56 – $20.70Price range: $17.56 through $20.70













Reviews
There are no reviews yet.