



















$24.41 – $329.42Price range: $24.41 through $329.42
50981 in stock




















| Weight | 0.2 kg |
|---|---|
| Dimensions | 21 × 21 × 21 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Toy dolls are suitable for occasions | Christmas, Valentine's Day, Easter, Halloween, new year |
| Original Package | YES |
| Condition | In-Stock Items |
| Version Type | First Edition |
| Dimensions | 6-9cm |
| Soldier Accessories | Soldier Finished Product, SOLDIER SET, Soldier Parts and Components |
| Completion Degree | Finished Goods |
| Material | PVC |
| Item Type | model |
| Brand Name | Luo Jiujiu |
| Recommend Age | 18+, 14+y |
| Origin | Mainland China |
| Certification | CE |
$21.49 – $22.02Price range: $21.49 through $22.02
$0.50 – $8.36Price range: $0.50 through $8.36
$35.05 – $45.18Price range: $35.05 through $45.18
$21.00 – $23.52Price range: $21.00 through $23.52
$26.33 – $86.34Price range: $26.33 through $86.34
$39.98 – $61.18Price range: $39.98 through $61.18
$17.56 – $20.70Price range: $17.56 through $20.70
Reviews
There are no reviews yet.